Montaż kamer - monitoring

Monitoring wizyjny, CCTV, telewizja dozorowa, czy jak kto woli telewizja przemysłowa jest coraz częściej nieodzownym elementem funkcjonowania współczesnych  firm i instytucji. Rola jaką spełnia monitoring wizyjny CCTV jest ważnym elementem spełniającym funkcję dozoru jak i zmniejszającym ryzyko kradzieży. Najczęściej telewizja przemysłowa CCTV wykorzystywana jest do:

 

 • Zapobieganie aktom wandalizmu. W miejscach gdzie został zamontowany system monitoringu znacznie spada poziom wandalizmu. Sam widok kamer działa w sposób odstraszający i zniechęcający do potencjalnego chuligana. Z naszego doświadczenia wiemy, że zamontowanie atrapy kamery zniechęca chuliganów do aktów wandalizmu,

 

 • Zwiększenie wydajności pracy, pracowników. Możliwość nadzorowania pracowników poprzez Internet. Pracownik który ma świadomość, że jest obserwowany więcej czasu poświęca na prace oraz bardziej się do niej przykłada,

 

 • Możliwość obserwowania swojego domu, z każdego miejsca na ziemi w którym znajduje się dostęp do sieci Internet,

 

 • Kradzieże w obiektach, gdzie są zainstalowane kamery, są znacznie rzadsze niż w obiektach w których jest ich brak. Fakt istnienia monitoringu oraz świadomość złodzieja, że jego wybryk może być nagrany a późnij nagranie użyte jako dowód kradzieży w skuteczny sposób go odstrasza.

 

Mając na uwadze ten fakt, firma J.K.TEL świadczy  usługi w zakresie kompleksowych  dostaw i instalacji systemów telewizji przemysłowej CCTV dla:

  • małych i dużych firm,
  • instytucji, sklepów,
  • osób fizycznych,
  • biur,
  • terenów otwartych,
  • domów prywtnych, wewnątrz oraz na zewnątrz.
 
Obraz z kamer jest zapisywany na dysku twardym, który jest zamontowany w rejestratorze. Rejestrator służy do rejestrowania obrazu i zarządzania obrazem przekazywanym z podłączonych do niego kamer. System telewizji przemysłowej może być podłączony do lokalnej sieci LAN lub do globalnej sieci internet. Dzięki temu użytkownik może mieć podgląd swojego domu, firmy, lokalu... z każdego miejsca na ziemi w którym jest dostęp do sieci internet.
 

Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, projektowaniu i instalacji  telewizji przemysłowej CCTV, oferujemy również usługi serwisowe i konserwacyjne systemów i elementów monitoringu wizyjnego CCTV.  Nasze doświadczenie, oraz długa lista referencyjna gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Główne atuty naszej firmy :

- kompleksowość, czyli pełen proces wdrożenia począwszy od doradztwa, wyceny, projektowania, instalacji, konserwacji jak i serwisowania wdrożonego systemu CCTV.
- doświadczenie i profesjonalizm, poparte szkoleniami
- komplementarność, czyli możliwość integracji systemu telewizji przemysłowej CCTV z systemami alarmowymi lub kontroli dostępu.

 Zapraszamy na nasze strony:

Montaż monitoringu kamer Warszawa Montaż monitoringu Warszawa
Systemy alarmowe Biała Podlaska

Systemy alarmowe Biała Podlaska